Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32932A3154M289
B32932A3154M289
B32932A3154M289 EPCOS - TDK Electronics
MKT_B32932_936.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.15UF 20% 305VAC RAD
Tolerance: ±20%
Features: 85C/85% Humidity
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, X2
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32932A3154M289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.15UF 20% 305VAC RAD, Tolerance: ±20%, Features: 85C/85% Humidity, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm).
Weitere Produktangebote B32932A3154M289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32932A3154M289 B32932A3154M289 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32932_936.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors AEC-Q200, X2 .15uF 20% 305Vac LS 15mm