Produkte > BRADY CORPORATION > B33-187-2-312-2
B33-187-2-312-2
B33-187-2-312-2 Brady Corporation
B-312.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.187" DIAX 1"W 1=1500PCS
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 0.19" Dia (25.4mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B33-187-2-312-2 Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.187" DIAX 1"W 1=1500PCS, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 0.19" Dia (25.4mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm), Part Status: Active.