Produkte > BRADY CORPORATION > B33-75X15-7643-RD
B33-75X15-7643-RD
B33-75X15-7643-RD Brady Corporation
B-7643.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B-7643 CABLE TAGS FOR I3300/I530
Packaging: Bag
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 2.953" (75.00mm)
Width: 0.591" (15.00mm)