Produkte > BRADY CORPORATION > B33-75X15-7643-WT
B33-75X15-7643-WT
B33-75X15-7643-WT Brady Corporation
B-7643.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B33-75X15-7643-WH FIT 1=500PCS
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyurethane (PUR)
Label Type: Self Laminating
Label Size: 2.95" W x 0.59" L (74.9mm x 15.0mm)