Produkte > EPCOS / TDK > B33364A3356J050
B33364A3356J050
B33364A3356J050 EPCOS / TDK
B33360_61_62_64-1206984.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 35uF 370volts AC
auf Bestellung 321 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B33364A3356J050 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 35UF 5% 370VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.787" (20.00mm), Termination: Quick Connect, Disconnect, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 370V, Height - Seated (Max): 3.031" (77.00mm), Capacitance: 35 µF, Size / Dimension: 2.756" L x 1.772" W (70.00mm x 45.00mm), Capacitance: 35µF, Size / Dimension: 2.756" L x 1.772" W (70.00mm x 45.00mm).
Weitere Produktangebote B33364A3356J050
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B33364A3356J050 B33364A3356J050 Hersteller : TDK B33364%20Series.pdf Description: CAP FILM 35UF 5% 370VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.787" (20.00mm)
Termination: Quick Connect, Disconnect
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 370V
Height - Seated (Max): 3.031" (77.00mm)
Capacitance: 35 µF
Size / Dimension: 2.756" L x 1.772" W (70.00mm x 45.00mm)
Capacitance: 35µF