Produkte > BRADY CORPORATION > B33C-2000-413
B33C-2000-413
B33C-2000-413 Brady Corporation
B-413.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B33, B413, LT SILVER, 2" X 100FT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 2.000" (50.80mm)