Produkte > BRADY CORPORATION > B33C-3000-430
B33C-3000-430
B33C-3000-430 Brady Corporation
B-430.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B33C-3000-430, CLEAR, 3.0" X 100
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 3.000" (76.20mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: Clear
Location: Indoor
Printer Name: BBP33, i3300, i5300, B30-R6000
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B33C-3000-430 Brady Corporation
Description: B33C-3000-430, CLEAR, 3.0" X 100, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 3.000" (76.20mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: Clear, Location: Indoor, Printer Name: BBP33, i3300, i5300, B30-R6000.