Produkte > BRADY CORPORATION > B33C-3000-435
B33C-3000-435
B33C-3000-435 Brady Corporation
B-435A.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B33C-3000-435, SILVER, 2.0" X 10
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 3.000" (76.20mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: Silver
Printer Name: BBP33, i3300, i5300, B30-R6000
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B33C-3000-435 Brady Corporation
Description: B33C-3000-435, SILVER, 2.0" X 10, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 3.000" (76.20mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: Silver, Printer Name: BBP33, i3300, i5300, B30-R6000.