Produkte > BRADY CORPORATION > B33C-4000-8591-YL
B33C-4000-8591-YL
B33C-4000-8591-YL Brady Corporation
B-8591.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B33C-4000-8591-YL (4.00"W X 100F
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 4.000" (101.60mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: Yellow
Location: Outdoor
Printer Name: BBP33, i3300, i5300, B30-R6600
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B33C-4000-8591-YL Brady Corporation
Description: B33C-4000-8591-YL (4.00"W X 100F, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 4.000" (101.60mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: Yellow, Location: Outdoor, Printer Name: BBP33, i3300, i5300, B30-R6600.