Produkte > BRADY CORPORATION > B33D-1000-2-342BK
B33D-1000-2-342BK
B33D-1000-2-342BK Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B33, B342 DS, BLACK, 1.6 X 2" FI
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.38" ~ 0.95" (9.5mm ~ 24.1mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B33D-1000-2-342BK Brady Corporation
Description: B33, B342 DS, BLACK, 1.6 X 2" FI, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.38" ~ 0.95" (9.5mm ~ 24.1mm).