Produkte > BRADY CORPORATION > B33D-1000-2-345
B33D-1000-2-345
B33D-1000-2-345 Brady Corporation
B-345.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B33, B345 DS, WHITE, 1.66 X 2" F
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B33D-1000-2-345 Brady Corporation
Description: B33, B345 DS, WHITE, 1.66 X 2" F, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm).