Produkte > BRADY CORPORATION > B33D-1000-2-7641
B33D-1000-2-7641
B33D-1000-2-7641 Brady Corporation
B-7641.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B33, B7641 DS, WHITE, 1.6 X 2",
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B33D-1000-2-7641 Brady Corporation
Description: B33, B7641 DS, WHITE, 1.6 X 2",, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm).