Produkte > BRADY CORPORATION > B33D-1000-2-7641Y
B33D-1000-2-7641Y
B33D-1000-2-7641Y Brady Corporation
B-7641.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B33, B7641 DS, YELLOW, 1.6 X 2",
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details B33D-1000-2-7641Y Brady Corporation
Description: B33, B7641 DS, YELLOW, 1.6 X 2",, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm), Part Status: Active.