Produkte > BRADY CORPORATION > B33D-1500-2-342
B33D-1500-2-342
B33D-1500-2-342 Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: B33, B342 DS, WHITE, 2.433 X 2"
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 2.00" W x 1.50" Dia (50.8mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.50" ~ 1.45" (12.7mm ~ 36.8mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B33D-1500-2-342 Brady Corporation
Description: B33, B342 DS, WHITE, 2.433 X 2", Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 2.00" W x 1.50" Dia (50.8mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.50" ~ 1.45" (12.7mm ~ 36.8mm).