Produkte > EPCOS / TDK > B41821F6228M9
B41821F6228M9
B41821F6228M9 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50VDC 2200uF 20% Taped Lead L/S=7.5mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details B41821F6228M9 EPCOS / TDK