Produkte > EPCOS / TDK > B41821F7227M8
B41821F7227M8
B41821F7227M8 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35VDC 220uF 20% Taped Leads L/S=5mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details B41821F7227M8 EPCOS / TDK