Produkte > EPCOS / TDK > B41851F6108M8
B41851F6108M8
B41851F6108M8 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50VDC 1000uF 20% Taped Leads L/S=5mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details B41851F6108M8 EPCOS / TDK