B424MB1S Knowles Dielectric Labs
B424MB1S_Datasheet.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Signal Conditioning AFL10747
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B424MB1S Knowles Dielectric Labs
Description: AFL10747, Packaging: Bulk, Package / Case: 12-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.275" L x 0.080" W (6.99mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 42.4GHz Center, Insertion Loss: 3.25dB, Bandwidth: 3GHz, Height (Max): 0.070" (1.78mm).
Weitere Produktangebote B424MB1S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: 12-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.275" L x 0.080" W (6.99mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 42.4GHz Center
Insertion Loss: 3.25dB
Bandwidth: 3GHz
Height (Max): 0.070" (1.78mm)