Produkte > EPCOS / TDK > B43305A9567M062
B43305A9567M062
B43305A9567M062 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400VDC 560uF 20% PET 3 Term 4.5mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43305A9567M062 EPCOS / TDK