Produkte > EPCOS / TDK > B43305B2108M000
B43305B2108M000
B43305B2108M000 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200VDC 1000uF 20% PVC 6.3mm Term
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43305B2108M000 EPCOS / TDK