Produkte > EPCOS / TDK > B43504B9187M007
B43504B9187M007
B43504B9187M007 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400VDC 180uF 20% PVC Short 4.5mm Term
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43504B9187M007 EPCOS / TDK