Produkte > EPCOS / TDK > B43510A3188M087
B43510A3188M087
B43510A3188M087 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 385VDC 1800uF 20% PVC+PET 4.5mm Terms
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43510A3188M087 EPCOS / TDK