Produkte > TDK > B43515B5687M080
B43515B5687M080
B43515B5687M080 TDK
tdk_08162018_B43515_B43525_Rev_Jun_2015.pdf
Hersteller: TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450VDC 680uF 20% PVC+PET 6.3mm Term
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43515B5687M080 TDK
Description: CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 230mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.441" (62.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 450 V, Impedance: 280 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 2.78 A @ 100 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B43515B5687M080 B43515B5687M080 Hersteller : EPCOS / TDK tdk_08162018_B43515_B43525_Rev_Jun_2015.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450VDC 680uF 20% PVC+PET 6.3mm Term
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B43515B5687M080 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B43515_B43525_Rev_Jun_2015.pdf Description: CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 230mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.441" (62.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 450 V
Impedance: 280 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 2.78 A @ 100 Hz