Produkte > EPCOS / TDK > B43540B9477M062
B43540B9477M062
B43540B9477M062 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400VDC 470uF 20% PET 3 Terms 4.5mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43540B9477M062 EPCOS / TDK