Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B43564A1338M000
B43564A1338M000 EPCOS - TDK Electronics
B415x4_B435x4_Rev2006.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 160 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43564A1338M000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 160 V.
Weitere Produktangebote B43564A1338M000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B43564A1338M000 B43564A1338M000 Hersteller : EPCOS / TDK B415x4_B435x4_Rev2006.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 160VDC 3300uF 20% Ring clip/clamp mnt