Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B43584A1338M000
B43584A1338M000 EPCOS - TDK Electronics
B415x4_B435x4_Rev2006.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 160 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43584A1338M000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 160 V.
Weitere Produktangebote B43584A1338M000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B43584A1338M000 B43584A1338M000 Hersteller : EPCOS / TDK B415x4_B435x4_Rev2006.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 160VDC 3300uF 20% Threaded Stud Mount