Produkte > EPCOS / TDK > B43601E2277M062
B43601E2277M062
B43601E2277M062 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250VDC 270uF 20% PET 3 Terms 4.5mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43601E2277M062 EPCOS / TDK