Produkte > TDK > B43643F2687M050
B43643F2687M050
B43643F2687M050 TDK
B43643.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP ALUM 250V POLAR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 130mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 250 V
Impedance: 190 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.95 A @ 100 Hz
auf Bestellung 514 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43643F2687M050 TDK
Description: CAP ALUM 250V POLAR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 130mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 250 V, Impedance: 190 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.95 A @ 100 Hz.
Weitere Produktangebote B43643F2687M050
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B43643F2687M050 B43643F2687M050 Hersteller : EPCOS / TDK B43643.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In Snap In 250V 680uF
Produkt ist nicht verfügbar
B43643F2687M050 B43643F2687M050 Hersteller : TDK B43643.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In Snap In 250V 680uF