Produkte > EPCOS / TDK > B43851F4106M8
B43851F4106M8
B43851F4106M8 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 350VDC 10uF 20% Taped Leads L/S=5mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43851F4106M8 EPCOS / TDK