Produkte > EPCOS / TDK > B43851F5226M8
B43851F5226M8
B43851F5226M8 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 450VDC 22uF 20% Taped Leads L/S=5mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43851F5226M8 EPCOS / TDK