Produkte > EPCOS / TDK > B43851K2336M8
B43851K2336M8
B43851K2336M8 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 250VDC 33uF 20% Taped Leads L/S=5mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43851K2336M8 EPCOS / TDK