Produkte > EPCOS / TDK > B43858F2107M009
B43858F2107M009
B43858F2107M009 EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 250VDC 100uF 20% Taped Lead L/S=7.5mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43858F2107M009 EPCOS / TDK