Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B43888C5106M000
B43888C5106M000
B43888C5106M000 EPCOS - TDK Electronics
B43888_Series_2010.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 450 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 4066 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43888C5106M000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 450 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote B43888C5106M000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B43888C5106M000 B43888C5106M000 Hersteller : EPCOS / TDK B43888-1109060.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 450VDC 10uF 20% STD Leads