B57350K102J
B57350K102J EPCOS - TDK Electronics
B57350K0102J000.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR NTC 1KOHM 3930K COIN
Packaging: Bulk
Package / Case: Coin Type, .3mm x .4mm
Mounting Type: Clamp On
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
B25/100: 3930K
B Value Tolerance: ±1.5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 1k
Resistance Tolerance: ±5%
Power - Max: 180 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57350K102J EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR NTC 1KOHM 3930K COIN, Packaging: Bulk, Package / Case: Coin Type, .3mm x .4mm, Mounting Type: Clamp On, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, B25/100: 3930K, B Value Tolerance: ±1.5%, Resistance in Ohms @ 25°C: 1k, Resistance Tolerance: ±5%, Power - Max: 180 mW.
Weitere Produktangebote B57350K102J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57350K102J B57350K102J Hersteller : EPCOS / TDK B57350K0102J000.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 70 Ohms 3950 5%