Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B57703M0502A004
B57703M0502A004
B57703M0502A004 EPCOS - TDK Electronics
B57703M0502A004.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERM NTC 5KOHM 3988K RING LUG
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
B25/100: 3988K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 5k
Resistance Tolerance: ±2%
Length - Lead Wire: 1.77" (45.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 150 mW
auf Bestellung 135 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57703M0502A004 EPCOS - TDK Electronics
Description: THERM NTC 5KOHM 3988K RING LUG, Packaging: Bulk, Package / Case: Ring Lug, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, B25/100: 3988K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 5k, Resistance Tolerance: ±2%, Length - Lead Wire: 1.77" (45.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 150 mW.
Weitere Produktangebote B57703M0502A004
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57703M0502A004 B57703M0502A004 Hersteller : EPCOS / TDK EPCOS_05182017_B57703M0502A004.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 5k 3988 1% 150mW