Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B57820M0841A004
B57820M0841A004
B57820M0841A004 EPCOS - TDK Electronics
NTC_Leadless_disks_M820.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR NTC 840OHM 3550K COIN
Packaging: Bulk
Package / Case: Coin 5.3mm Dia x 1.3mm W
Mounting Type: Clamp On
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
B25/100: 3550K
B Value Tolerance: ±1.5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 840
Resistance Tolerance: ±5%
Power - Max: 180 mW
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57820M0841A004 EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR NTC 840OHM 3550K COIN, Packaging: Bulk, Package / Case: Coin 5.3mm Dia x 1.3mm W, Mounting Type: Clamp On, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, B25/100: 3550K, B Value Tolerance: ±1.5%, Resistance in Ohms @ 25°C: 840, Resistance Tolerance: ±5%, Power - Max: 180 mW.
Weitere Produktangebote B57820M0841A004
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57820M0841A004 B57820M0841A004 Hersteller : EPCOS / TDK NTC_Leadless_disks_M820-1317146.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 77 Ohms 3550 1.5%