Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B57862S0502F040
B57862S0502F040
B57862S0502F040 EPCOS - TDK Electronics
B57862.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
B25/100: 3988K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 5k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.44" (36.50mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 60 mW
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 895 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57862S0502F040 EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, B25/100: 3988K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 5k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.44" (36.50mm), Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 60 mW, Qualification: AEC-Q200.