Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B59100C0090A070
B59100C0090A070
B59100C0090A070 EPCOS - TDK Electronics
PTC_Sensors_B59100_C100.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 90°C ~ 150°C
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 100 Ohms
auf Bestellung 1380 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59100C0090A070 EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 90°C ~ 150°C, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 100 Ohms.