Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B59196A0120A020
B59196A0120A020
B59196A0120A020 EPCOS - TDK Electronics
PTC_MotorStarting_Disk_A.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: SENSOR PTC 15OHM 15% DISC
Packaging: Tray
Package / Case: Disc
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 5°C ~ 80°C
Resistance Tolerance: ±15%
Resistance @ 25°C: 15 Ohms
auf Bestellung 516 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59196A0120A020 EPCOS - TDK Electronics
Description: SENSOR PTC 15OHM 15% DISC, Packaging: Tray, Package / Case: Disc, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 5°C ~ 80°C, Resistance Tolerance: ±15%, Resistance @ 25°C: 15 Ohms.
Weitere Produktangebote B59196A0120A020
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59196A0120A020 B59196A0120A020 Hersteller : EPCOS / TDK PTC_MotorStarting_Disk_A.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 120A 20 19.6X3.2 PTC Thermistor 196A