Produkte > EPCOS / TDK > B59339A1502P020
B59339A1502P020
B59339A1502P020 EPCOS / TDK
PTC_Switching_Plastic_case_230V.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 120A 20 3X2 PTC Thermistor 29P
auf Bestellung 925 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59339A1502P020 EPCOS / TDK
Description: SENSOR PTC 5KOHM 25% RADIAL, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±25%, Supplier Device Package: Radial Lead, Resistance @ 25°C: 5 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59339A1502P020 B59339A1502P020 Hersteller : TDK PTC_Switching_Plastic_case_230V.pdf Description: SENSOR PTC 5KOHM 25% RADIAL
Packaging: Tray
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±25%
Supplier Device Package: Radial Lead
Resistance @ 25°C: 5 kOhms