Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B59506A0120A020
B59506A0120A020
B59506A0120A020 EPCOS - TDK Electronics
PTC_MotorStarting_Disk_A.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 4.7 OHM 20% DISC
Packaging: Tray
Package / Case: Disc
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 5°C ~ 80°C
Resistance Tolerance: ±20%
Resistance @ 25°C: 4.7 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59506A0120A020 EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 4.7 OHM 20% DISC, Packaging: Tray, Package / Case: Disc, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 5°C ~ 80°C, Resistance Tolerance: ±20%, Resistance @ 25°C: 4.7 Ohms.
Weitere Produktangebote B59506A0120A020
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59506A0120A020 B59506A0120A020 Hersteller : EPCOS / TDK PTC_MotorStarting_Disk_A.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 120A 20 17.5X2.5 PTC Thermistor 506A