Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B59544A0120A020
B59544A0120A020
B59544A0120A020 EPCOS - TDK Electronics
PTC_MotorStarting_Disk_A.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: SENSOR PTC 20OHM 20% DISC
Packaging: Tray
Package / Case: Disc
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 5°C ~ 80°C
Resistance Tolerance: ±20%
Resistance @ 25°C: 20 Ohms
auf Bestellung 450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59544A0120A020 EPCOS - TDK Electronics
Description: SENSOR PTC 20OHM 20% DISC, Packaging: Tray, Package / Case: Disc, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 5°C ~ 80°C, Resistance Tolerance: ±20%, Resistance @ 25°C: 20 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59544A0120A020 B59544A0120A020 Hersteller : EPCOS / TDK PTC_MotorStarting_Disk_A.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 120A 20 17.5X2.5 PTC Thermistor 544A