Produkte > TDK > B59556A0135A020
B59556A0135A020
B59556A0135A020 TDK
PTC_MotorStarting_Disk_LPC.pdf
Hersteller: TDK
Description: SENSOR PTC 15OHM 20% DISC
Packaging: Tray
Package / Case: Disc
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 5°C ~ 80°C
Resistance Tolerance: ±20%
Resistance @ 25°C: 15 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59556A0135A020 TDK
Description: SENSOR PTC 15OHM 20% DISC, Packaging: Tray, Package / Case: Disc, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 5°C ~ 80°C, Resistance Tolerance: ±20%, Resistance @ 25°C: 15 Ohms.
Weitere Produktangebote B59556A0135A020
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59556A0135A020 B59556A0135A020 Hersteller : EPCOS / TDK PTC_MotorStarting_Disk_LPC.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 135A 20 16.0X2.5 PTC Thermistor 556A