Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B59860C0120A570
B59860C0120A570
B59860C0120A570 EPCOS - TDK Electronics
PTC_OC_Leaded_230V_C850_C883.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: SENSOR PTC 15OHM 20% RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±20%
Resistance @ 25°C: 15 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59860C0120A570 EPCOS - TDK Electronics
Description: SENSOR PTC 15OHM 20% RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±20%, Resistance @ 25°C: 15 Ohms.
Weitere Produktangebote B59860C0120A570
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59860C0120A570 B59860C0120A570 Hersteller : EPCOS / TDK PTC_OC_Leaded_230V_C850_C883.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 860A 120A570 10X2.5 PTC Thermistor