Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B59880C0120A570
B59880C0120A570
B59880C0120A570 EPCOS - TDK Electronics
PTC_OC_Leaded_230V_C850_C883.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: SENSOR PTC 70OHM 25% RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±25%
Resistance @ 25°C: 70 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59880C0120A570 EPCOS - TDK Electronics
Description: SENSOR PTC 70OHM 25% RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±25%, Resistance @ 25°C: 70 Ohms.
Weitere Produktangebote B59880C0120A570
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59880C0120A570 B59880C0120A570 Hersteller : EPCOS / TDK PTC_OC_Leaded_230V_C850_C883.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 880A 120A570 5X2.5 PTC Thermistor