Produkte > EPCOS / TDK > B59883C0120A570
B59883C0120A570
B59883C0120A570 EPCOS / TDK
PTC_OC_Leaded_230V_C850_C883.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 883A 120A570 5X2.5 PTC Thermistor
auf Bestellung 2334 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59883C0120A570 EPCOS / TDK
Description: SENSOR PTC 120OHM 20% RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±20%, Resistance @ 25°C: 120 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59883C0120A570 B59883C0120A570 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics PTC_OC_Leaded_230V_C850_C883.pdf Description: SENSOR PTC 120OHM 20% RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±20%
Resistance @ 25°C: 120 Ohms