Produkte > LUMEL > B6 10010A0A0100M0
B6  10010A0A0100M0
  • B6  10010A0A0100M0
  • B6  10010A0A0100M0
B6 10010A0A0100M0 LUMEL
B2_B3_B4_B5_B6_data_sheets.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Shunts
Description: Current shunt; 10A; Class: 0.2; 100mV; for DIN rail mounting
Type of test accessories: current shunt
Current rating: 10A
Accuracy class: 0.2
Voltage drop: 0.1V
Mounting: for DIN rail mounting
Standard equipment: insulating base
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B6 10010A0A0100M0 LUMEL
Category: Shunts, Description: Current shunt; 10A; Class: 0.2; 100mV; for DIN rail mounting, Type of test accessories: current shunt, Current rating: 10A, Accuracy class: 0.2, Voltage drop: 0.1V, Mounting: for DIN rail mounting, Standard equipment: insulating base.