Produkte > LUMEL > B6 100150AD0100M0
B6  100150AD0100M0
B6 100150AD0100M0 LUMEL
B2_B3_B4_B5_B6_data_sheets.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Shunts
Description: Current shunt; 150A; Class: 0.2; 100mV
Voltage drop: 0.1V
Accuracy class: 0.2
Current rating: 0.15kA
Type of test accessories: current shunt
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B6 100150AD0100M0 LUMEL
Category: Shunts, Description: Current shunt; 150A; Class: 0.2; 100mV, Voltage drop: 0.1V, Accuracy class: 0.2, Current rating: 0.15kA, Type of test accessories: current shunt.