Produkte > LUMEL > B6 100200AD01A2M0
B6  100200AD01A2M0
  • B6  100200AD01A2M0
  • B6  100200AD01A2M0
  • B6  100200AD01A2M0
B6 100200AD01A2M0 LUMEL
B2_B3_B4_B5_B6_data_sheets.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Shunts
Description: Current shunt; 200A; Class: 0.2; 100mV
Type of test accessories: current shunt
Current rating: 200A
Accuracy class: 0.2
Voltage drop: 0.1V
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B6 100200AD01A2M0 LUMEL
Category: Shunts, Description: Current shunt; 200A; Class: 0.2; 100mV, Type of test accessories: current shunt, Current rating: 200A, Accuracy class: 0.2, Voltage drop: 0.1V.