Produkte > LUMEL > B6 10040A0D0100M0
B6  10040A0D0100M0
B6 10040A0D0100M0 LUMEL
B2_B3_B4_B5_B6_data_sheets.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Shunts
Description: Current shunt; 40A; Class: 0.2; 100mV
Voltage drop: 0.1V
Accuracy class: 0.2
Current rating: 40A
Type of test accessories: current shunt
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B6 10040A0D0100M0 LUMEL
Category: Shunts, Description: Current shunt; 40A; Class: 0.2; 100mV, Voltage drop: 0.1V, Accuracy class: 0.2, Current rating: 40A, Type of test accessories: current shunt.